Reklama

Strażacy z Łomży oddali hołd tragicznie zmarłym kolegom z Poznania

25/08/2024 22:04

W niedzielę, 25 sierpnia 2024 r., o godzinie 18:00, w całym kraju rozległy się syreny alarmowe w jednostkach Państwowej Straży Pożarnej, oddając hołd dwóm strażakom, którzy zginęli podczas akcji ratowniczej w Poznaniu. W tym symbolicznym geście solidarności udział wzięli także strażacy z Łomży oraz ochotnicy z powiatu łomżyńskiego.

Tragiczne wydarzenia miały miejsce w nocy z soboty na niedzielę, 24-25 sierpnia, podczas działań ratowniczo-gaśniczych prowadzonych przy ul. Kraszewskiego w Poznaniu. Strażacy walczyli z pożarem, który wybuchł w piwnicy jednego z budynków wielorodzinnych. Niestety, w wyniku eksplozji rannych zostało 11 ratowników, a dwóch z nich straciło życie.

Punktualnie o godzinie 18:00 strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łomży, wspólnie z druhnami i druhami z Ochotniczych Straży Pożarnych z powiatu łomżyńskiego, oddali hołd zmarłym kolegom. Przy dźwiękach sygnałów alarmowych wozów ratowniczo-gaśniczych uczcili pamięć tragicznie zmarłych funkcjonariuszy z Poznania.

Reklama

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 25/08/2024 22:07
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości