Ponad 120 miłośników strzelctwa rywalizowało o puchar Wojskowego Komendanta Uzupełnień w Łomży. Zawody odbyły się na terenie strzelnicy Forty w Piątnicy.
W konkurencji pistoletowej najlepsi okazali się:
Puchary zwycięzcom w imieniu Wojskowego Komendanta Uzupełnień w Łomży, wręczył szef Wydziału Rekrutacji mjr Dariusz Mioduszewski.
"Zawody stały się okazją do promocji różnych form służby wojskowej. Oprócz WKU akcję promocyjną prowadzili również żołnierze 13. blp w Łomży. Uczestnicy zawodów mieli okazję zapoznania się z uzbrojeniem i sprzętem znajdującym się na wyposażeniu Wojsk Obrony Terytorialnej. Klubowi SAGITTARIUS, w szczególności jego prezesowi panu Pawłowi Zalewskiemu dziękujemy za profesjonalną organizację zawodów; żołnierzom 13. blp za promocyjne wsparcie" - czytamy w komunikacie komendy.
Reklama
Organizatorem zawodów był Klub Strzelecki SAGITTARIUS.
fot. nadesłane