Reklama

Strzelali o puchar Wojskowego Komendanta Uzupełnień [FOTO]

08/06/2021 07:15

Ponad 120 miłośników strzelctwa rywalizowało o puchar Wojskowego Komendanta Uzupełnień w Łomży. Zawody odbyły się na terenie strzelnicy Forty w Piątnicy.

W konkurencji pistoletowej najlepsi okazali się: 

  • 1. miejsce – Grzegorz SZELĄGOWSKI - 95 pkt
  • 2. miejsce – Grzegorz NOWIK - 94 pkt.
  • 3. miejsce – \Dariusz MROCZKOWSKI -94 pkt.

Puchary zwycięzcom w imieniu Wojskowego Komendanta Uzupełnień w Łomży, wręczył szef Wydziału Rekrutacji mjr Dariusz Mioduszewski.

"Zawody stały się okazją do promocji różnych form służby wojskowej. Oprócz WKU akcję promocyjną prowadzili również żołnierze 13. blp w Łomży. Uczestnicy zawodów mieli okazję zapoznania się z uzbrojeniem i sprzętem znajdującym się na wyposażeniu Wojsk Obrony Terytorialnej. Klubowi SAGITTARIUS, w szczególności jego prezesowi panu Pawłowi Zalewskiemu dziękujemy za profesjonalną organizację zawodów; żołnierzom 13. blp za promocyjne wsparcie" - czytamy w komunikacie komendy.

Reklama

Organizatorem zawodów był Klub Strzelecki SAGITTARIUS.

fot. nadesłane

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości