Reklama

Sulewski: Chcę zawalczyć o pas organizacji

Już dzisiaj wielkie emocje. Podopieczny Damiana Zorczykowskiego zmierzy się z Wojciechem Kawą podczas gali Hybrid MMA.

Zawodnik Fight Club Łomża jest gotowy na starcie. - Mój bój będzie starciem wieczoru oraz eliminatorem do walki o pas organizacji Hybrid. Mój rywal? Bardzo mocny. Kiedyś chciałem z nim walczyć. Trafiła się taka okazja teraz i wzięliśmy to wyzwanie na klatę - mówi 25-latek.

Sulewski ma plan na Kawę. - Przeciwnik walczy z mańkuta, czasami wracając do pozycji praworęcznego. Jest dużo wyższy, więc trzeba było ustalić plan pod jego gabaryty - dodaje.

Galę z udziałem Huberta Sulewskiego będzie można obejrzeć w: Super Polsacie, Polsacie Sport Fight oraz Polsacie Sport. 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 23/08/2024 15:31
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości