Reklama

Świąteczne granie w wykonaniu The East [FOTO i VIDEO]

25/12/2015 09:15

Pamiętacie jeszcze o gimnazjalistach z The East? Zaprosiliśmy ich, by zagrali kilka świątecznych utworów w wersji rockowej i własnej aranżacji, dzięki czemu możemy teraz zaprezentować kolejne eksperymenty młodych muzyków.

Po raz pierwszy wystąpili przed miesiącem w Restauracji Retro. Byliśmy tam wówczas z kamerą, by zarejestrować debiutancki koncert grupy utworzonej przez uczniów Publicznego Gimnazjum Nr 6 w Łomży, która przyjęła nazwę The East.

Młodzież cały czas poszukuje nowych, muzycznych doświadczeń. Tym razem postanowili "zmierzyć się" ze świątecznymi piosenkami. Zarejestrowaliśmy te eksperymenty, aby zaprezentować je szerszej publiczności.

Tym razem możemy posłuchać The East w nieco odmienionym, niepełnym składzie: Wiktoria Perznowska (wokal), Joanna Dłużniewska (perkusja), Adam Zysk (gitara rytmiczna) i Jakub Gutowski (gitara basowa). Zapraszamy!

Reklama

Salę udostępnił Kompleks Bankietowo-Konferencyjny Łapińscy w Kupiskach Starych, za co serdecznie dziękujemy.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości