Reklama

"Świeć się z Energą". Łomża awansowała do finału i zdobyła nagrody!

12/01/2021 13:07

Łomża znalazła się w gronie 16 najpiękniej udekorowanych polskich miast. Dzięki zwycięstwu w wojewódzkim etapie plebiscytu "Świeć się z Energą" nasze miasto awansowało do finału i zdobyło wart 10 tys. zł zestaw urządzeń AGD, który trafi do osób w potrzebie i instytucji pomocowych.

„Świeć się z Energą” to doroczny plebiscyt, w którym wybierane są najładniej oświetlone świątecznie miasta czy mniejsze miejscowości. Uczestnicy rywalizują nie tylko o prestiż, ale także o sprzęt AGD, który trafia do potrzebujących  m.in. do domów dziecka, ubogich rodzin i osób starszych.

Decyzją internautów finalistami 12. edycji „Świeć się z Energą” są (w kolejności alfabetycznej):

  1. Aleksandrów Łódzki (łódzkie)
  2. Brzesko (małopolskie)
  3. Chełm (lubelskie)
  4. Czeladź (śląskie)
  5. Czersk (pomorskie)
  6. Koszalin (zachodniopomorskie)
  7. Łomża (podlaskie)
  8. Opole (opolskie)
  9. Radom (mazowieckie)
  10. Rzeszów (podkarpackie)
  11. Szczytno (warmińsko-mazurskie)
  12. Starachowice (świętokrzyskie)
  13. Toruń (kujawsko-pomorskie)
  14. Gmina Węgliniec (dolnośląskie)
  15. Września (wielkopolskie)
  16. Wschowa (lubuskie)

Dzięki zwycięstwu w województwie każdy z 16 mistrzów regionów awansował do finału zabawy oraz zdobył wart 10 tys. zł zestaw urządzeń AGD ufundowany przez Energę z Grupy ORLEN. Sprzęt trafi do osób w potrzebie i instytucji pomocowych.  Wśród nagród znajdują się m.in. lampy UV służące do dezynfekcji pomieszczeń i wspomagające walkę z koronawirusem.

Reklama

Teraz czas na finał. Miasto, które zdobędzie najwięcej głosów w rundzie finałowej zdobędzie tytuł „Świetlnej Stolicy Polski” oraz dodatkowy sprzęt AGD, dzięki czemu otrzyma charytatywną pomoc o łącznej wartości 50 tys. zł.

Głosować można codziennie od 14 do 25 stycznia poprzez stronę internetową SwiecSie.pl.

Źrodło: Energa/mylomza

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości