Dziś na boisku Orlik przy ulicy Katyńskiej w Łomży, odbył się mecz piłki nożnej między funkcjonariuszami z KMP Łomża a urzędnikami z Urzędu Miejskiego. Wydarzenie sportowe odbyło się w ramach 104. rocznicy powstania Policji Państwowej.
Dziś (24/07) o godzinie 10:00 na boisku Orlik przy ulicy Katyńskiej w Łomży odbył się pojedynek piłkarski, podczas którego na murawę weszli policjanci z KMP Łomża i urzędnicy z Urzędu Miejskiego.
- W dniu dzisiejszym przypada Święto Policji, w związku z tym cieszymy się, że możemy ten dzień świętować na sportowo. Zarówno praca policji, jak i praca urzędników bardzo często jest pracą zespołową, więc cieszymy się, że (...) Święto Policji możemy akurat też w sposób zespołowy świętować - powiedział zastępca prezydenta, Andrzej Stypułkowski.
Reklama
Jak podkreśla Andrzej Stypułkowski, głównym celem dzisiejszego spotkania było spędzenie wolnego czasu w sposób miły i przyjemny, niezależnie od wyniku końcowego.
- W ramach obchodów Święta Policji, na sportowo obchodzimy kolejny dzień. Celebrujemy wspólnie z Urzędem Miejskim mecz towarzyski (...) Mamy drużynę, którą często wystawiamy na różnego rodzaju sportowych zawodach, więc w dniu dzisiejszym również sprawdzamy nasze umiejętności po krótkiej przerwie- poinformował mł. Insp. Marcin Rymarski, zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Łomży.
Reklama
Ostatecznie policjanci z Łomży pokonali drużynę reprezentującą Urząd Miejski z wynikiem 4:3.