Reklama

Szkolenie strzeleckie łomżyńskich policjantów

28/04/2023 15:12

Łomżyńscy funkcjonariusze systematycznie biorą udział w różnego rodzaju szkoleniach. Do cyklicznych szkoleń należą m.in. treningi strzeleckie, które prowadzone są przez instruktorów policyjnych.

Łomżyńscy policjanci w ostatnim czasie wzięli udział w szkoleniu strzeleckim. Funkcjonariusze doskonalili swoje umiejętności pod okiem wyszkolonych instruktorów policyjnych. Z informacji przekazanych przez policję dowiadujemy się, że treningi uzależnione są od umiejętności i potrzeb policjantów danej jednostki.

- Funkcjonariusze strzelają zarówno z broni krótkiej, którą wykorzystują w codziennej służbie oraz z broni długiej. Warunki w jakich odbywają się ćwiczenia także są różnorodne; policjanci uczestniczą w ćwiczeniach na strzelnicy krytej jak i znajdującej się na wolnym powietrzu. Ponadto mundurowi trenują strzelanie statyczne i dynamiczne, któremu towarzyszy ciągły ruch i presja czasu - informuje KMP w Łomży

Reklama

Celem szkolenia jest przygotowanie mundurowych do realizacji  zadań w stresujących i nieoczekiwanych momentach.

 

źródło: KMP Łomża

zdj. główne: KMP Łomża

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości