Reklama

Szpital w Łomży otrzymał dwa samochody do transportu próbek do Białegostoku

28/03/2020 09:25

Bank PKO BP przekazał szpitalowi łomżyńskiemu dwa auta osobowe. Samochody będą wykorzystywane m.in. podczas transportu próbek do badań w kierunku SARS COVID-19.

- Bardzo cieszę się, że w ramach bezpośredniego wsparcia placówek szpitalnych, możemy wesprzeć nasz lokalny Szpital Wojewódzki w Łomży. W formie darowizny rzeczowej PKO Leasing w dniu dzisiejszym przekazał dwa samochody osobowe Opel Insignia. Testy są wykonywane w Białymstoku, dlatego samochody będą wykorzystywane m.in. podczas transportu próbek do badań w kierunku SARS COVID-19 - mówi dyrektor łomżyńskiego oddziału banku PKO Wioletta Ryś.

Dodatkowo Fundacja PKO Banku Polskiego przekazała 2.000 szt. maseczek ochronnych na rzecz szpitala.

Reklama

Zgodnie  z decyzją wojewody Szpital Wojewódzki w Łomży od 16 marca funkcjonuje jako jednoimienny szpital zakaźny do opieki nad chorymi z koronawirusem.

fot. Paweł Wądołowski

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości