Słońce, lato i imprezy. Wszystko co dobre się kiedyś kończy. Na scenie przed Hotelem Zbyszko w Nowogrodzie w ostatni piątek tego lata dla setek osób, które pojawiły się by pożegnać najlepszą imprezę w regionie, zagrała grupa MIG.
Aż trudno uwierzyć, że ten sezon tak szybko minął! Organizatorzy jednak zapewniają - Wrócimy tu już w nowym sezonie. Od maja 2015 r. na wszystkich imprezowiczów nad Narwią w Nowogrodzie będzie czekać jeszcze lepsza zabawa i jeszcze lepsze koncerty.