Reklama

Tak pożegnaliśmy Imprezy Zbyszko! [FOTO i VIDEO]

21/09/2014 10:26

Słońce, lato i  imprezy. Wszystko co dobre się kiedyś kończy. Na scenie przed Hotelem Zbyszko w Nowogrodzie w ostatni piątek tego lata dla setek osób, które pojawiły się by pożegnać najlepszą imprezę w regionie, zagrała grupa MIG.

Aż trudno uwierzyć, że ten sezon tak szybko minął! Organizatorzy jednak zapewniają - Wrócimy tu już w nowym sezonie. Od maja 2015 r. na wszystkich imprezowiczów nad Narwią w Nowogrodzie będzie czekać jeszcze lepsza zabawa i jeszcze lepsze koncerty.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości