Reklama

To był wypadek ze skutkiem śmiertelnym

13/08/2021 08:55

​​​​​​​Wczorajsze zdarzenie w rejonie miejscowości Łady-Borowe to wypadek ze skutkiem śmiertelnym. Zmarła osoba podróżująca jednym z samochodów.

Do zdarzenia doszło po godzinie 15:00, na skrzyżowaniu w rejonie miejscowości Łady-Borowe (pow. zambrowski).  Z podanych wczoraj wstępnych informacji wynikało, że kierująca fordem nie ustąpiła tam pierwszeństwa przejazdu kierującej volkswagenem. Do szpitala trafiły 3 osoby, które jechały vw.

Okazuje się, że jedna z osób biorących udział w wypadku zmarła. Miejsce wczorajszego zdarzenia zostało już zaznaczone na policyjnej mapie wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości