Wczoraj wieczorem w Rajgrodzie doszło do zdarzenia drogowego, które zakończyło się tragicznie dla dwóch młodych mężczyzn. Około godziny 21, na ulicy Warszawskiej, samochód osobowy marki opel, którym podróżowało pięciu mężczyzn, z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i z impetem uderzył w betonowy słup energetyczny. Siła uderzenia była na tyle duża, że pojazd dosłownie "owinął się" wokół słupa.
Na miejscu szybko zjawili się ratownicy, ale dwóch 20-latków - kierowca oraz jeden z pasażerów zginęli na miejscu. Pozostali trzej pasażerowie, w stanie różnym, zostali natychmiast przetransportowani do szpitala.
- Ze wstępnych informacji wynika, że kierowca opla zjechał z drogi i uderzył w słup energetyczny. Autem jechało 5 mężczyzn. Dwóch 20-latków zginęło, 3 osoby przewieziono do szpitala - relacjonuje rzecznik KWP Białystok Tomasz Krupa.