Reklama

Triumf tancerzy B.K.Step w największym turnieju street dance w Polsce

27/03/2018 09:02

Świetnie zaprezentowali się łomżyńscy tancerze Studia BKStep podczas największego turnieju street dance w Polsce RYTM ULICY, gdzie indywidualnie oraz grupowo rywalizowało ponad tysiąc tancerzy z całej Polski, m.in. w takich kategoriach jak: Hip hop, Waacking, Popping, House i Street Dance.

Organizatorzy zagwarantowali międzynarodowe jury, w którym zasiadł m.in. Loose Joint z Nowego Jorku – żywa legenda Hip hopu.

Łomżyniacy prezentowali swoje umiejętności od piątku do niedzieli 24-26 marca. Wszyscy soliści przeszli pierwsze eliminacje kwalifikując się do kolejnych etapów turnieju i pokonując dziesiątki tancerzy. Jednak najwięcej emocji przyniosły niedzielne finały i prezentacje formacji. Wśród najlepszych grup polskiej sceny tanecznej po raz kolejny znalazła się ekipa BKTeam - 4 miejsce oraz BKSkansen - 3 miejsce. Dzięki wielogodzinnym treningom, zaangażowaniu i sercom włożonym w taniec łomżyńscy tancerze po raz kolejny wrócili z trofeami.

Reklama

Stowarzyszenie bardzo serdecznie chciałoby podziękować Prezydentowi Miasta Łomży Panu Mariuszowi Chrzanowskiemu za wsparcie, bez którego wyjazd i start w tak prestiżowym turnieju nie byłby możliwy.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości