W najbliższą sobotę i niedzielę na terenie Parafii pw. św. Andrzeja Boboli odbędzie się festyn rodzinny w ramach VIII Forum Trzeźwościowego. - Ideą całego wydarzenia jest promocja trzeźwego i zdrowego stylu życia oraz wspólne spędzenie czasu w gronie rodzinnym – mówi Andrzej Werczyński, prezes Łomżyńskiego Stowarzyszenia "Zdrowie i trzeźwość".
W programie imprezy m.in. przejażdżki kolejką Bobolańską, występy artystyczne dzieci i młodzieży. Nie zabraknie również licznych prezentacji, pokazów i konkursów. Na zakończenie przewidziano debatę pt. Trzeźwość obowiązuje.
