Reklama

Uczniowie i policjanci rywalizowali w turnieju siatkarskim [FOTO]

09/01/2026 12:50

Wczoraj w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym przy Międzynarodowej Akademii Nauk Stosowanych odbył się Turniej Siatkówki o Puchar Komendanta Miejskiego Policji Łomży. W rywalizacji wzięli udział uczniowie z oddziałów o profilu mundurowym, a także gościnnie funkcjonariusze łomżyńskiej policji. Zwycięzcy zostali nagrodzeni przez Komendanta Miejskiego Policji w Łomży oraz jego zastępcę.

Inicjatorem tego przedsięwzięcia byli policjanci z łomżyńskiej komendy i dyrekcja Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Łomży. Do udziału w rywalizacji zgłosiły się 3 klasy, w tym dwie z Oddziału o Profilu Mundurowym.

Cele jakie przyświecały turniejowi to przede wszystkim wzmocnienie motywacji oraz zachęcenie uczniów oddziałów o profilu mundurowym do czynnego zainteresowania pracą w niebieskiej formacji, kształtowanie postaw patriotycznych i obywatelskich i podnoszenie sprawności fizycznej uczestników. Dodatkowo uczniowie mogli wymienić się swoimi spostrzeżeniami, zdobytym doświadczeniem oraz rywalizować w myśl zasady "fair play", choć emocji nie brakowało.

Reklama

Puchar zwycięstwa otrzymała klasa VI „A” Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego Międzynarodowej Akademii Nauk Stosowanych w Łomży. Dodatkową nagrodą był Voucher na wizytę w jednej ze Szkół Policyjnych.

Puchary za udział otrzymały: klasa I Oddziału o Profilu Mundurowym Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Łomży oraz klasa I Oddziału o Profilu Mundurowym Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego Międzynarodowej Akademii Nauk Stosowanych w Łomży

Nagrody i puchary ufundowała Policja, które wręczył Komendant Miejski Policji w Łomży wraz z Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Łomży oraz dyrektor Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego Międzynarodowej Akademii Nauk Stosowanych w Łomży.

Źródło: KMP Łomża
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości