Reklama

Uczniowie kolejnych klas wracają do szkół

17/05/2021 08:46

​​​​​​​Uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych oraz uczniowie szkół ponadpodstawowym rozpoczynają od dzisiaj (17.05) naukę w systemie hybrydowym. To połączenie nauczania stacjonarnego i zdalnego, które polega na organizacji zajęć stacjonarnych turami.

Uczniowie z klas IV-VIII  szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych uczyli się zdalnie nieprzerwanie od końca października ubiegłego roku.  Powrót do zajęć jest możliwy w reżimie sanitarnym i przy zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa:

  • minimalna odległość pomiędzy osobami: 1,5 metra
  • przed i po zajęciach mycie powierzchni detergentem lub dezynfekcja środkiem dezynfekującym
  • częste mycie lub dezynfekcja rąk, ochrona podczas kichania i kaszlu, unikanie dotykania oczu, nosa i ust
  • maseczka - w przestrzeniach wspólnych, gdy nie można zachować dystansu pomiędzy grupami
  • wietrzenie - przed, po i w trakcie zajęć oraz przerw, a takżew dni wolne od zajęć

Nauka hybrydowa potrwa do 28 maja. Później wszyscy uczniowie mają uczyć się stacjonarnie.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości