Uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych oraz uczniowie szkół ponadpodstawowym rozpoczynają od dzisiaj (17.05) naukę w systemie hybrydowym. To połączenie nauczania stacjonarnego i zdalnego, które polega na organizacji zajęć stacjonarnych turami.
Uczniowie z klas IV-VIII szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych uczyli się zdalnie nieprzerwanie od końca października ubiegłego roku. Powrót do zajęć jest możliwy w reżimie sanitarnym i przy zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa:
Nauka hybrydowa potrwa do 28 maja. Później wszyscy uczniowie mają uczyć się stacjonarnie.