Reklama

Uczniowie z Łomży spotkali się z Andrzejem Gołotą

Uczniowie Liceum Mistrzostwa Sportowego w Łomży, reprezentujący klub BKS Tiger Łomża, wzięli udział w prestiżowym V Forum Boksu Olimpijskiego, które odbyło się w Kielcach w 2025 roku.

Podczas wydarzenia młodzi sportowcy mieli wyjątkową okazję spotkać się z legendą polskiego boksu Andrzejem Gołotą. Nie zabrakło wspólnych zdjęć, autografów oraz krótkich rozmów, które jak podkreślali uczestnicy, na długo zostaną w ich pamięci.

- Spotkanie z tak wielką postacią jak Andrzej Gołota to ogromna dawka motywacji. Takie chwile inspirują do jeszcze cięższej pracy i dążenia do mistrzostwa - komentowali uczniowie po wydarzeniu.

Forum w Kielcach było nie tylko okazją do integracji środowiska bokserskiego, ale również miejscem wymiany doświadczeń oraz promocji młodych talentów. Obecność reprezentantów z Łomży to dowód na rosnące znaczenie lokalnych ośrodków sportowych na ogólnopolskiej scenie bokserskiej.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości