Reklama

Uroczyste pożegnanie 8-klasistów z SP1 w Łomży [FOTO]

24/06/2022 08:00

Nagrody, podziękowania, wzruszenia i wspomnienia, które zostaną z nimi na długo - ósmoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Łomży oficjalnie opuścili szkolne mury.

Czas rozstać się ze szkołą. Uczniowie ósmych klas Szkoły Podstawowej nr 1 w Łomży pożegnali się wczoraj ze swoimi nauczycielami i młodszymi kolegami. 

Absolwenci odebrali świadectwa, dyplomy, wyróżnienia i nagrody. Zostali docenieni nie tylko za osiągnięcia w nauce, ale też za konkursy przedmiotowe czy osiągnięcia sportowe.

Natomiast dziś ze szkołą pożegnają się uczniowie pozostałych klas. 

Wszystkim życzymy udanych wakacji!

fot. Mirosław Chojnowski

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości