Nagrody, podziękowania, wzruszenia i wspomnienia, które zostaną z nimi na długo - ósmoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Łomży oficjalnie opuścili szkolne mury.
Czas rozstać się ze szkołą. Uczniowie ósmych klas Szkoły Podstawowej nr 1 w Łomży pożegnali się wczoraj ze swoimi nauczycielami i młodszymi kolegami.
Absolwenci odebrali świadectwa, dyplomy, wyróżnienia i nagrody. Zostali docenieni nie tylko za osiągnięcia w nauce, ale też za konkursy przedmiotowe czy osiągnięcia sportowe.
Natomiast dziś ze szkołą pożegnają się uczniowie pozostałych klas.
Wszystkim życzymy udanych wakacji!
fot. Mirosław Chojnowski