Mistrzostwa makijażu to okazja, aby pokazać pasję i zaprezentować własne umiejętności. Tegoroczny konkurs, ze względu na pandemię, nie mógł odbyć się w murach Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Zwycięzcy zostali wyłonieni na podstawie przesłanych zdjęć wykonanego przez siebie makijażu.
Łącznie wpłynęło 45 prac konkursowych; 12 prac w kategorii I oraz 35 prac w kategorii II. Komisja konkursowa nie miała łatwego zadania, ponieważ poziom wszystkich prac był bardzo wysoki. Mistrzostwa Makijażu odbyły się pod hasłem „Po drugiej stronie lustra – on line”, a na podium stanęły następujące osoby:
Kategoria I - uczniowie szkół ponadpodstawowych
Wyróżnienia dla miłośników makijażu za pierwsze kroki w dziedzinie wizażu (kolejność alfabetyczna)
Kategoria II - studenci i uczniowie szkół kosmetycznych
Wyróżnienia (kolejność alfabetyczna)
/nadesłane/