Co najmniej do 6 kwietnia wszyscy uczniowie z Jedwabnego będą się uczyć zdalnie - przekazuje dziś Polskie Radio Białystok.
Powodem ma być duża liczba zakażeń koronawirusem wśród nauczycieli oraz uczniów. Dyrekcja w porozumieniu z samorządem i sanepidem podjęła decyzję o zamknięciu placówki i przejściu na pracę zdalną.
W Jedwabnem zajęcia stacjonarne mieli dotąd uczniowie klas 1-3. Z informacji Polskiego Radia Białystok wynika, że do świąt zamknięto również funkcjonujące przy szkole przedszkole.