Reklama

W Łomży mają pojawić się radarowe wyświetlacze prędkości. Gdzie je zobaczymy?

22/11/2022 09:23

Miasto zamierza zakupić 14 kompletów nowych radarowych wyświetlaczy prędkości. Docelowo urządzenia zostaną zamontowane w siedmiu miejscach Łomży.

Wyświetlacze mają pokazywać informacje o aktualnej prędkości nadjeżdżającego pojazdu. W przypadku przekroczenia prędkości ponad dopuszczalny limit urządzenia mają wyświetlać na czerwono i pulsacyjnie pomiar prędkości oraz komunikat „ZWOLNIJ” na zmianę ze „smutną buźką”, natomiast w przypadku nieprzekroczenia prędkości mamy widzieć „uśmiechniętą buźkę” w kolorze zielonym i komunikat „DZIĘKUJĘ”. Wyświetlacze mają być zasilane z panelu słonecznego z możliwością wyprowadzenia zasilana do sieci. Konieczne będzie też wyposażenie ich w akumulatory celem  zapewnienia płynnej pracy w czasie niewystarczającego nasłonecznienia.

Gdzie zobaczymy wyświetlacze?

Reklama

Mają one pojawić się w następujących miejscach:

  • Ul. Kraska – 2 kpl.
  • Ul. Browarna – 2 kpl.
  • Ul. Sikorskiego – 2 kpl.
  • Ul. Poznańska – 2 kpl.
  • Ul. Wojska Polskiego – 2 kpl.
  • Ul. Waleriana Łukasińskiego – 2 kpl.
  • Ul. Spokojna – 2 kpl.

Firmy zainteresowane dostawą i montażem wyświetlaczy mogą składać oferty do 30.11.2022 r. 


zdj. poglądowe: dokumentacja przetargowa

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości