Reklama

W niedzielę pobiegną Tropem Wilczym

24/02/2020 07:35
01

Piątnica godz: 12:00

W najbliższą niedzielę (1.03) na terenie gminy Piątnica odbędzie się coroczny Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”.

Celem imprezy jest oddanie hołdu żołnierzom polskiego podziemia antykomunistycznego działającego w latach 1944 –1963 w obrębie przedwojennych granic RP, poszerzanie i popularyzacja wiedzy na temat Żołnierzy Wyklętych w Polsce i za granicą, ale także promocja aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia, a w szczególności popularyzacja idei biegania

PROGRAM SZCZEGÓŁOWY:

  • 10:00-11:45 Zapisy i wydawanie pakietów startowych w Biurze Zawodów
  • 12:00 Start biegu ,,Biegu Rodzinnego’’
  • 12:30 Start biegu (Open Kobiety , Open Mężczyźni, strażacy i mundurowi)
  • 13:30 Uroczyste zakończenie imprezy, wręczenie pucharów

Zapisy do biegu głównego odbędą 1 marca 2020 roku w biurze zawodów (Fort III Piątnica) lub elektronicznie TUTAJ. Każdy z uczestników otrzyma pakiet startowy, natomiast zwycięzcy (miejsca 1 – 3)  otrzymają pamiątkowe puchary w poszczególnych kategoriach. Szczególowe informacje znajdują się w załączonym regulaminie. 

Reklama

Załączniki
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości