W najbliższą niedzielę (1.03) na terenie gminy Piątnica odbędzie się coroczny Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”.
Celem imprezy jest oddanie hołdu żołnierzom polskiego podziemia antykomunistycznego działającego w latach 1944 –1963 w obrębie przedwojennych granic RP, poszerzanie i popularyzacja wiedzy na temat Żołnierzy Wyklętych w Polsce i za granicą, ale także promocja aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia, a w szczególności popularyzacja idei biegania
PROGRAM SZCZEGÓŁOWY:
Zapisy do biegu głównego odbędą 1 marca 2020 roku w biurze zawodów (Fort III Piątnica) lub elektronicznie TUTAJ. Każdy z uczestników otrzyma pakiet startowy, natomiast zwycięzcy (miejsca 1 – 3) otrzymają pamiątkowe puchary w poszczególnych kategoriach. Szczególowe informacje znajdują się w załączonym regulaminie.
