Reklama

W Piątnicy powstanie żłobek

20/05/2023 07:40

W Piątnicy Poduchownej powstanie żłobek. Wójt Artur Wierzbowski poinformował o podpisaniu umowy.

„Jest mi niezmiernie miło poinformować Państwa, że dzisiaj podpisaliśmy umowę na BUDOWĘ ŻŁOBKA w naszej gminie. Jest to bardzo ważny krok dla mieszkańców naszej gminy. Mam nadzieję, że ten fakt ucieszy Państwa tak samo jak mnie. Cieszę się, że Gmina Piątnica rozwija się i będę robił wszystko, żeby była dobrym miejscem do życia. Wymaga to czasu, jednak małymi krokami możemy wprowadzać duże zmiany” – poinformował wójt Artur Wierzbowski.

Żłobek powstanie w Piątnicy Poduchownej, na działkach znajdujących się w sąsiedztwie boiska należącego do szkoły (fragmenty działek nr: 364/4, 364/3, 364/2, 361, o powierzchni 5081,74 m2.)

Reklama

Zamówienie obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej, uzyskanie kompletu uzgodnień oraz warunków technicznych, uzyskanie pozwolenia na budowę, wykonanie budynku wraz z uzbrojeniem i zagospodarowaniem terenu, a także uzyskanie pozwolenia na użytkowanie.

Według dokumentacji w budynku mają funkcjonować 4 oddziały dla łącznie 100 dzieci.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości