Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na wspólne głośne czytanie "Lalki" Bolesława Prusa. Impreza odbędzie się 5 września br. na deptaku przed siedzibą Biblioteki, przy ul. Długiej 13. Początek o godzinie 10.00.
Tegoroczne czytanie "Lalki" to czwarta już odsłona akcji "Narodowe Czytanie", zainicjowanej przez Prezydenta RP. Oprócz głośnego czytania, w programie imprezy znalazły się także:
wystawa fotografii XIX-wiecznej Warszawy; warsztaty plastyczne dla młodzieży i dorosłych; zajęcia plastyczne dla dzieci; kiermasz książek; przejażdżka dorożkąWszystkie osoby przybyłe na narodowe czytanie z własnymi egzemplarzami "Lalki", będą mogły opieczętować je pamiątkową pieczęcią.