Bogumiła Olbryś nadal będzie kierowała Zespołem Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży – wynika z naszych ustaleń.
Konkurs na dyrektora ZSWiO Nr 7 został ogłoszony w maju br. Mogły do niego przystąpić osoby, które spełniają wymagania określone w rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r., w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać osoba zajmująca stanowisko dyrektora oraz inne stanowisko kierownicze w publicznym przedszkolu, publicznej szkole podstawowej, publicznej szkole ponadpodstawowej oraz publicznej placówce.
Jak przekazał nam Łukasz Czech z Kancelarii Prezydenta Miasta, w ramach konkursu wpłynęła tylko jedna kandydatura, która została następnie pozytywnie zaopiniowana przez komisję.
Udało nam się ustalić, że wspomnianą jedyną kandydatką była Bogumiła Olbryś. Oznacza to, że WETA nadal będzie kierowana przez dotychczasową dyrektor.