Reklama

Ponad 30 walk. W Łomży Hermes Boxing rozpoczął od mocnego uderzenia[FOTO]

W ostatni dzień maja przedstawiciele Klubu Bokserskiego Hermes Boxing zorganizowali turniej bokserski z okazji Dnia Dziecka o puchar prezydenta Łomży. 

Podczas zmagań rozegranych zostało ponad 30 emocjonujących walk. W ringu w Szkole Podstawowej nr 2 w Łomży zmierzyli się zawodnicy z województw: podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, mazowieckiego, wielkopolskiego oraz świętokrzyskiego. Swoją obecnością turniej zaszczycili radni i wiceprezydent Łomży Piotr Serdyński.

- Mamy siedzibę w Zambrowie, ale postanowiliśmy otworzyć oddział w Łomży. Mamy wielu utalentowanych sportowców z miasta oraz najbliższej okolicy. Za nami udany turniej. W czasie wydarzenia odbyło się wiele sparingów - mówi Mateusz Gawęcki, który jest wychowankiem Zbigniewa Maleszewskiego - wiceprezesa Polskiego Związku Bokserskiego, prezesa Podlaskiego Okręgowego Związku Bokserskiego oraz prezesa i trenera BKS-u Tiger Łomża.

Reklama

Jak przyznaje Gawęcki, otworzył klub za aprobatą i zgodą swojego pierwszego szkoleniowca.

- Sportowa rywalizacja jeszcze nigdy nikomu nie wyszła na złe. Chcemy, by jak najwięcej dzieci i młodzieży szło w sport. Boks daje znakomitą okazję do rozpoczęcia nowego etapu w życiu - dodaje.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 01/06/2025 12:36
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości