Drugi dzień 35. Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego “Walizka” już za nami. Dla publiczności wystąpiły grupy teatralne z Polski, Węgier i Niemiec. Teatr Pinezka mogliśmy oglądać na ul. Długiej. Co jeszcze przed nami?
W Łomży trwa 35. Międzynarodowy Festiwal Teatralny "Walizka".
W piątek (10.06) mieszkańcy miasta i okolic obejrzeli 6 pokazów. Jeden z nich został zaprezentowany na ul. Długiej. Wystąpił Teatr Pinezka z przedstawieniem pt. “Epidemia śmiechu, czyli teatr clowna Pinezki”.
Natomiast dzisiaj będzie można zobaczyć grupę Bence Sarkadi z Węgier ze spektaklem “Budapesztańskie marionetki”, Maribor Puppet Theatre ze Słowenii z przedstawieniem “Pinokio” czy YASE Tamam Company z Iranu, która przygotowała “Dom Bernardy Alba”.
Do tego raz jeszcze na ul. Długiej pojawi się Teatr Pinezka - tym razem ze spektaklem “Sen nocy letniej clowna Pinezki”.
Fot. Marcin Kossakowski
Zobacz też: "Walizka" po raz 35. w Łomży. Przed nami 4 teatralne dni [FOTO], Festiwal Teatralny "Walizka". Co można było obejrzeć pierwszego dnia? [FOTO]
