Reklama

Festiwal Teatralny "Walizka". Co można było obejrzeć pierwszego dnia? [FOTO]

10/06/2022 08:36

Pierwszy dzień 35. Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego “Walizka” już za nami. Swoje umiejętności zaprezentowały m.in. grupy teatralne z Włoch i Kolumbii. Co nas jeszcze czeka?

W Łomży trwa 35. Międzynarodowy Festiwal Teatralny "Walizka".

Do tej pory mieszkańcy miasta i okolic obejrzeli “Kopciuszka” w wykonaniu Zaches Teatro z Włoch, “Ścianę z widokiem” polskiej Grupy Coincidentia czy  “A shadow of jaguar” Companii Mohan Machin z Kolumbii. Natomiast na placu katedralnym wystąpiła włoska Compagnia Degli Sbuffi. 

Nie brakowało także osób, które chciały zobaczyć wystawę Przemysława Karwowskiego w Galerii “Pod Arkadami”. 

Natomiast w piątek (10.06) wystąpią Teatr Lalek Guliwer, Teatr „Baj Pomorski”, Bence Sarkadi oraz Theater des Lachens. Natomiast w ramach wydarzeń towarzyszących zobaczymy Teatr Pinezka ze spektaklem “Epidemia śmiechu” (ul. Długa) oraz Teatr Biuro Podróży z przedstawieniem "Eurydyka" (parking przy Parku Wodnym).

Reklama

Zobacz też: "Walizka" po raz 35. w Łomży. Przed nami 4 teatralne dni [FOTO]

Fot. Marcin Kossakowski

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości