Piątą rocznicę działalności obchodzi dzisiaj zespół Piękni i Młodzi. Łomżyńska grupa świętować dziś będzie podczas kolejnej edycji Disco Hit Festivalu w Kobylnicy, który od wielu lat chlubi się rekordową frekwencją. To właśnie w tym miejscu ich kariera nabrała rozpędu.
7 Lipca to niezwykły dzień dla wszystkich fanów disco polo & dance. Otóż tego dnia odbędzie się w Kobylnicy kolejna edycja Disco Hit Festivalu, który od wielu lat chlubi się rekordową frekwencją. To również szczególny dzień dla zespołu Piękni i Młodzi. Magda, Dawid oraz Daniel będą w Kobylnicy obchodzić swoje piąte urodziny.
Od samego początku istnienia zespołu Piękni i Młodzi to miejsce było dla nich wyjątkowe. To właśnie tam zadebiutowali przed ogromną ilością osób, zdobyli nagrodę za hit lata i podbili serca wielkiej społeczności. Dziś staną przed szansą powtórzenia tego sukcesu.
Całej trójce życzymy wszystkiego najlepszego oraz dalszego rozwoju kariery scenicznej.
Zapraszamy do obejrzenia naszego archiwalnego materiału wideo z Magdą Narożną, gdzie opowiada jak zaczynała się ich kariera...