Reklama

Wernisaż Izabeli Targ z występem artystów Filharmonii Narodowej [FOTO]

08/02/2017 09:48

We wtorek 7 lutego w Galerii N w Łomży otwarto wystawę rysunków Izabeli Targ. Autorka pochodzi z Łomży. Jest absolwentką wydziału architektury krajobrazu UWM w Olsztynie. W kwestii rysunku i tworzenia posterów jest samoukiem. Wenisażowi towarzyszył występ artystów Filharmonii Narodowej w Warszawie. Tym razem w rytmie flamenco (taniec, śpiew).

Izabela Targ urodziła się w roku smoka, tego samego dnia, co ten szalony bohater z filmu "Numer 23" z Jimmem Carreyem. Ma słabość do czerwonych szminek i brokatu. Ceni ludzi, którzy posługują się poprawną polszczyzną. Ma słabość do szeroko pojętej kultury Dalekiego Wschodu - co wyraźnie uwidacznia się w jej pracach.

W kwestii rysunku i tworzenia posterów jest samoukiem. Odkąd skończyła półtora roku zawsze sobie coś szkicowała. Najpierw stworki nazwane przez rodziców "głowonogami", potem nieco bardziej realistyczne postacie. Jednak pomimo odrobiny naturalnego talentu, nigdy tak naprawdę nie chodziła na lekcje rysunku, a do wszystkiego co potrafi doszła metodą prób i błędów z domieszką youtubowych tutoriali. Swoje postery tworzy głównie za pomocą techniki #mixmedia - łączy tusze, suche pastele, ołówki, kredki i farby. Następnie prace, przed wydrukiem, edytuje w programie graficznym.

Reklama

Mimo że z wykształcenia jest architektem krajobrazu, raczej nazywa siebie ilustratorem-marzycielem. Uwielbia muzykę. Nie może żyć bez kawy. Kocha książki I zapach letniej nocy.

W głowie kolorów ma więcej niż na włosach.

Możecie ją znaleźć na Instagramie pod id: @misscrazyrrr

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości