Reklama

Więzienni funkcjonariusze wsparli łomżyńskie schronisko

06/05/2021 13:12

Funkcjonariusze Zakładu Karnego Grądy-Woniecko zrobili prezent czworonogom. Do schroniska "Arka" trafiły koce i zapas karmy.

To odpowiedź na apel schroniska, któremu kończyły się zapasy żywności., 

- Pies nie jest rzeczą, ma uczucia i chce nimi obdarowywać wszystkich wokół. Najbardziej na świecie chce mieć swojego człowieka, takiego na własność i na zawsze - przekazuje w komunikacie mjr. Urszula Giedrojć.  - Po przekroczeniu bramy kudłaci podopieczni odwdzięczyli się z nawiązką za okazaną pomoc. Głaskom i przytulaniom nie było końca. Funkcjonariusze nie mogli się rozstać z czworonogami. Do takich miejsc chce się wracać. Niesienie pomocy daje wiele satysfakcji i energii do dalszego działania.

Reklama

Funkcjonariusze Zakładu Karnego planują nawiązać w przyszłości stałą współpracę ze schroniskiem. Będą w nią zaangażowani również skazani. 

fot. ZK Grądy-Woniecko

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości