- Utwór opowiada o wyjątkowej dziewczynie która jest ta jedyna. Jest kapitanem mojego serca i tylko ona potrafi wskazać każda drogę - mówi Piotr Wiszowaty znany jako „Wiszu” o bohaterce jego najnowszej piosenki. Łomżyński muzyk zdobył też ostatnio pierwszą nagrodę na II Gali Muzyki Disco Polo w Wyszkowie.
Ostatni teledysk Piotra Wiszowatego miał premierę przedwczoraj. Został nakręcony przez łomżyńską grupę Modart Studio. Plan zdjęciowy został zrealizowany w Rajgrodzie, a gokarty terenowe Buggy zostały nakręcone w Grajewie.