51 uczniów otrzymało stypendia Zarządu Województwa Podlaskiego za wybitne osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2021/2022. Dyplomy stypendystom wręczył w czwartek, 24 listopada, członek zarządu województwa Marek Malinowski.
Średnia ocen minimum 5,0 i laury zdobyte w wojewódzkich i krajowych olimpiadach wiedzy – to podstawa do ubiegania się o nagrodę zarządu województwa. Laureatów wyłoniono spośród 110 kandydatów. Każdy z nagrodzonych otrzyma stypendium w wysokości 4 tys. zł.
Nagrodzeni uczniowie z Łomży i regionu:
Zarząd Województwa Podlaskiego przyznaje stypendia za szczególne osiągnięcia w nauce od 2016 r. w ramach Regionalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży Województwa Podlaskiego.
zdj. UMWP