Reklama

Wsiadł za kierownicę mimo zatrzymanego prawa jazdy

30/11/2023 10:01

30-letni kierowca został zatrzymany za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym. Mężczyzna stracił prawo jazdy i został ukarany mandatem karnym. Kilka godzin później zdecydował się na jazdę i ponownie doszło do zatrzymania z tego samego powodu.

Do zatrzymania kierowcy doszło w gminie Mały Płock. Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Kolnie, mundurowi zatrzymali tam do kontroli 30-letniego kierowcę toyoty, który jechał z prędkością 142 km/h.

- Mieszkaniec powiatu grajewskiego tym samym przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 92 km/h. Policyjna kontrola zakończyła się zatrzymaniem prawa jazdy na 3 miesiące, mandatem karnym w wysokości 2500 złotych i 15 punktami. Kilka godzin później 30-latek został zatrzymany do kontroli przez policjantów z ełckiej drogówki na terenie powiatu ełckiego. Mężczyzna ponownie przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. Tym razem o 38 km/h - relacjonuje KPP Kolno. 

Reklama

Miejsce przeprowadzonej kontroli było wielokrotnie wskazywane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. 

Za popełnione wykroczenie odpowie przed sądem.

 

źródło: KPP Kolno
zdj. główne: KPP Kolno

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości