Reklama

Wybrano dyrektorów trzech miejskich żłobków

03/07/2020 09:07

Znane są nazwiska osób, które będą pełniły funkcję dyrektorów Żłobków nr 1, 2 i 3 w Łomży. W Biuletynie Informacji Publicznej pojawiły się oficjalne informacje.

Na stanowisko dyrektora Miejskiego Żłobka Nr 1 w Łomży wybrana została Agnieszka Bućkowska, zamieszkała w Łomży.

Na stanowisko dyrektora Miejskiego Żłobka Nr 2 w Łomży wybrana została Wiesława Boguska, zamieszkała w Łomży.

Na stanowisko dyrektora Miejskiego Żłobka Nr 3 w Łomży wybrana została Grażyna Kowalewska, zamieszkała Łomża, Siemień Nadrzeczny

Konkursy na w/w stanowiska ogłoszone zostały w maju bieżącego roku.

fot. UM Lomza

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości