Kilkadziesiąt par bawiło się na studniówce Akademickiej Szkoły Ponadgimnazjalnej i Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Łomży. Fantastyczną zabawę poprzedziły przemówienia, w których uczniowie gorąco podziękowali swoim wychowawcom za trud włożony w ich kształcenie. Królową Balu Studniówkowego 2019 została Klaudia, a Królem Mikołaj.
Początek uroczystości był czasem przemówień. Uczniowie Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego i Akademickiej Szkoły Ponadgimnazjalnej gorąco podziękowali swoim wychowawcom za wyrozumiałość i trud włożony w ich kształcenie. Na studniówce w auli Wyższej Szkoły Agrobiznesu bawili się wychowankowie Małgorzaty Rosińskiej, Beaty Jabłonowskiej i Agnieszki Czarneckiej.
- Jaka studniówka, taka matura. Bawcie się więc najpiękniej, aby matura była wyjątkowa i najpiękniejsza - mówiła uczniom dyrektor Bożena Święszkowska.
Podziękowania dyrekcji i nauczycielom złożyli także przedstawiciele rodziców. Po oficjalnych przemówieniach, uczniowie dwukrotnie zatańczyli tradycyjnego poloneza, rozpoczynając jedyny w swoim rodzaju bal. Uczestnicy studniówki z radością pozowali do pamiątkowych zdjęć, a następnie rozpoczęli fantastyczną zabawę przy dźwiękach muzyki tanecznej i suto zastawionych stołach.
W trakcie balu wybrano także Króla i Królową Balu Studniówkowego 2019. Mikołaj i Klaudia zatańczyli romantyczny taniec i mieli zaszczyt pokroić tort, który ufundował rektor WSA w Łomży.