W czwartek, około godziny 15, na Alei Legionów w Łomży doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Incydent miał miejsce na wysokości stacji paliw Pryma, powodując utrudnienia w ruchu drogowym.
Według wstępnych informacji fiat, który podążał od strony al. Piłsudskiego, zatrzymał się na pasie do skrętu w lewo, przygotowując się do wjazdu na stację paliw. W tym samym czasie toyota, jadąca od strony Konarzyc, zderzyła się z fiatem. Policja zabezpieczyła już monitoring z pobliskiego lokalu i przesłuchuje świadków. Z relacji niektórych z nich wynika, że kierowca toyoty mógł wjechać na przeciwny pas ruchu.
W obu pojazdach podróżowali tylko kierowcy - kobieta kierująca fiatem i mężczyzna prowadzący toyotę. Oboje zostali przewiezieni do szpitala.
Ruch w tym rejonie Alei Legionów odbywa się z utrudnieniami.