W godzinach porannych doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego na ulicy Zjazd w Łomży. Kierowcę przetransportowano do szpitala.
Do zdarzenia doszło dziś o godzinie 5:35 na wysokości Stadionu Miejskiego (ul. Zjazd 18). Wstępne informacje wskazują na to, że samochód osobowy zjechał na przeciwległy pas ruchu i wjechał w barierki ochronne. Kierowca prawdopodobnie zasłabł. W wyniku zdarzenia został przetransportowany do szpitala.
Ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo.