Reklama

Wznowienie widzeń w zakładach karnych i aresztach śledczych

07/03/2022 08:14

Zniesienie części obostrzeń, do jakiego doszło 23 lutego, oznacza także wznowienie widzeń w zakładach karnych i aresztach śledczych.

Zakłady karne i areszty śledcze przywracają widzenia. To efekt zniesienia części obostrzeń i spadającej liczby zakażeń koronawirusem.

Ustalono, że w widzeniu uczestniczyć będzie mogła jedna osoba dorosła i jedno niepełnoletnie dziecko. Do tego w trakcie widzeń mogą być spożywane artykuły żywnościowe i napoje kupione przez odwiedzających na terenie zakładu karnego. 

Jednocześnie więziennicy zastrzegają, że "sytuacja epidemiologiczna jest stale monitorowana i w zależności od analizy jej wyników przewiduje się znoszenie kolejnych ograniczeń".

Reklama

fot. ZK w Czerwonym Borze

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości