Reklama

XIII Otwarte Mistrzostwa Miasta Łomży w Taekwondo Olimpijskim pod Patronatem Prezydenta Miasta Łomży

19/05/2025 09:08

W miniony weekend w Łomży, w Akademii Sportu Medyk, odbyły się XIII Otwarte Mistrzostwa Miasta Łomży w Taekwondo Olimpijskim o Puchar Prezydenta, które zgromadziły zawodników z całego naszego makroregionu. W wydarzeniu wzięły udział kluby z województw: podlaskiego, warmińsko-mazurskiego i mazowieckiego, prezentując wysoki poziom sportowy i ducha rywalizacji fair play.

Na macie zmierzyli się zarówno najmłodsi adepci tej koreańskiej sztuki walki, jak i doświadczeni zawodnicy. Wydarzenie było nie tylko okazją do sportowej rywalizacji, ale również do integracji środowiska taekwondo, wymiany doświadczeń i wspólnej zabawy.

Organizatorzy – Akademia Sportu Medyk – zadbali o profesjonalną oprawę turnieju, zapewniając sprawny przebieg zawodów, sędziowanie na wysokim poziomie oraz znakomitą atmosferę. Hala wypełniła się emocjami, gromkimi brawami i okrzykami dopingujących rodzin i trenerów.

Reklama

Nie zabrakło również sukcesów – wiele klubów mogło pochwalić się medalami i miejscami na podium. Zawodnicy naszego klubu zajmowali następujące miejsca w konkurencjach sprawnościowych i walkach:

  • Julian Bochenko miejsce 3
  • Marek Pasławski miejsce 1,1,2
  • Szymon Tomaszewski miejsce 3,1
  • Michał Orzołek miejsce 3,3
  • Jakub Remiszewski miejsce 1,1,1
  • Ala Zapert miejsce 1,1
  • Dagmara Chojnicka miejsce 2,3
  • Romek Borowy miejsce 3,3
  • Łucja Zapert miejsce 1,1
  • Maja Kowalik miejsce 1
  • Julia Remiszewska miejsce 2,2
  • Magdalena Michalak miejsce 3
  • Laura Romatowska miejsce 1,1
  • Liliana Tomaszewska miejsce 1,3
  • Natalia Remiszewska miejsce 2
  • Patrycja Pasławska miejsce 2,1,2

Zawody zostały zorganizowane dzięki wsparciu Miasta Łomży oraz Mariusza Chrzanowskiego Prezydenta Miasta Łomży.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości