Reklama

Z promilami za kierownicą. Hucznie obchodzili majówkę.

05/05/2014 10:03

Pięciu pijanych kierowców zatrzymali w ciągu majowego weekendu policjanci z łomżyńskiej drogówki. Rekordzista miał blisko dwa promile alkoholu i spowodował stłuczkę podczas próby wjechania na Al. Legionów.

Pijany 38- latek siedział za kierownicą volkswagena golfa. Usiłował włączyć się do ruchu, wyjeżdżając z ul. Handlowej na Al. Legionów. Nie udzielił jednak pierwszeństwa przejazdu kierowcy skody, jadącemu Al. Legionów. Auta zderzyły się.

- Kiedy policjanci zbadali trzeźwość kierowców okazało się, że 38- letni kierowca golfa ma blisko dwa promile alkoholu- mówi Ewelina Szlesińska, oficer prasowy łomżyńskiej komendy policji.

Na początku długiego weekendu w Miastkowie funkcjonariusze zatrzymali 39-letniego mężczyznę jadącego motorowerem. Kierowca miał ponad 1,5 promila alkoholu.

Reklama

W gminie Zbójna, z promilem alkoholu we krwi, fiatem 126p poruszał się 57-letni mężczyzna.

Za kierownicę chevroleta wsiadł zaś 50-letni mieszkaniec Łomży, który "wydmuchał" ponad pół promila alkoholu. Kierowca został zatrzymany w sobotę po północy na ul. Woj. Polskiego.

W czasie długiego weekendu policjanci zatrzymali też 29- latka kierującego rowerem. Mężczyzna był w stanie "po użyciu alkoholu"- miał niespełna pół promila we krwi. Został zatrzymany w Jedwabnem.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości