Reklama

“Zapiski oficera Armii Czerwonej” w Hali Kultury. Bilety czekają w ratuszu

13/09/2021 08:10

W Łomży będzie można obejrzeć kultowe “Zapiski oficera Armii Czerwonej”. W urzędzie miejskim można odbierać wejściówki.

Za kilka dni będzie można w Łomży obejrzeć spektakl “Zapiski oficera Armii Czerwonej” w wykonaniu aktorów Teatru Dramatycznego w Białymstoku.

Przedstawienie w reżyserii Andrzeja Jakimca jest adaptacją groteskowej powieści autorstwa Sergiusza Piaseckiego. 

Akcja rozgrywa się w Wilnie, w Lidzie i okolicach. Jest to przede wszystkim psychologiczny obraz typowego przedstawiciela o mentalności sowieckiej w czasach stalinowskich, który nie potrafi zdobyć się na samodzielne myślenie, człowieka o zachowaniu zmechanizowanym i opartym na strachu, posłuszeństwie, ideologii bolszewickiej oraz nienawiści do wyimaginowanych burżuazyjnych wrogów.

Reklama

Spektakl odbędzie się w najbliższy czwartek (16.09) o godz. 19:00 w Hali Kultury. W poniedziałek (13.09), w urzędzie miejskim, ruszyła dystrybucja biletów (w godz. 7.30-15.30, pok. 122). Jedna osoba może odebrać maksymalnie dwie wejściówki na to przedstawienie. 

 

Fot. Wrota Podlasia

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości