Ruszył nabór do 1 klasy mistrzostwa sportowego z taekwondo olimpijskim przy Szkole Podstawowej nr 10 w Łomży. Projekt daje możliwość treningu najmłodszym dzieciom na specjalistycznej sali pod okiem wykwalifikowanej kadry.
Klasa będzie miała obligatoryjne 10 godzin wychowania fizycznego w tygodniu w sali treningowej AS "Medyk".
- Zajęcia mają odbywać się przed lekcjami szkolnymi i będą oparte głównie na grach i zabawach ruchowych, tak aby jak najlepiej usprawnić podopiecznych oraz wzbudzić ich pozytywne nastawienie do sportu i aktywności ruchowej – przekazuje Akademia Sportu "Medyk". - Rodzice dowożą dzieci przed 8:00 na salę Akademii Sportu Medyk - my odwozimy je do szkoły na lekcje. Zajęcia szkolne wraz z treningiem będą odbywać się codziennie w godzinach 8:00 - 15:00 .
Reklama
Klasa ma być klasą sportową na czas nauczania początkowego. Po 3 latach podjęta zostanie decyzja dotycząca kontynuowania profilu. Zajęcia prowadzić będą: mgr Paweł Remiszewski i dr Marta Remiszewska.
