Reklama

Zaproszenie: I Seminarium Naukowo-Techniczne

10/11/2019 10:12
30

Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży, ul. Studencka 19 godz: 11:00

W imieniu Komitetu Organizacyjnego Podlaskiego Oddziału Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców i Biegłych Sądowych z siedzibą w Wyższej Szkole Agrobiznesu w Łomży, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w I Seminarium Naukowo – Technicznym pt. „Aspekty wdrożeniowe nowych technologii w obiektach antropogenicznych”.

Seminarium odbędzie się 30.11.2019 r. o godz. 11:00 w Wyższej Szkole Agrobiznesu w Łomży, ul. Studencka 19 w Nowej Auli – Budynek „B”.

  • Chęć uczestnictwa w Seminarium oraz referaty i prezentacje prosimy zgłaszać do dnia 20.11.2019 r. na adres e-mail: dariusz.tomaszewicz@poczta.wsa.edu.pl.
  • Zgłoszenia udziału w Seminarium można dokonać także pod numerem telefonu: 507 645 880.
  • Udział w Seminarium jest bezpłatny.
  • Obradom będzie towarzyszyć wystawa pt. „Zastosowanie obiektów antropogenicznych w budownictwie”.

Organizatorzy

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości