Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży przygotował dla mieszkańców wyjątkową zimową atrakcję! Już 24 i 31 stycznia na lodowisku Biały Orlik przy ulicy Katyńskiej odbędzie się dyskoteka na łyżwach! To idealna okazja, aby spędzić wieczór w rytmie dobrej muzyki, świetnej atmosfery i zimowego szaleństwa na lodzie!
Na Disco Lodowisko zapraszamy w dwóch terminach: 24 i 31 stycznia, w godzinach 19:00–21:00. Nie musisz się martwić o dodatkowe opłaty – udział w wydarzeniu jest wliczony w cenę biletu wstępu na lodowisko.
W programie:
Partnerem wydarzenia jest firma Projekt Oko Lendzioszek, który wspiera inicjatywę i przyczynia się do stworzenia niezapomnianego klimatu imprezy!
