Reklama

Zaproszenie na Disco Lodowisko

21/01/2025 15:51
STY24

Lodowisko Biały Orlik godz: 19:00

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży przygotował dla mieszkańców wyjątkową zimową atrakcję! Już 24 i 31 stycznia na lodowisku Biały Orlik przy ulicy Katyńskiej odbędzie się dyskoteka na łyżwach! To idealna okazja, aby spędzić wieczór w rytmie dobrej muzyki, świetnej atmosfery i zimowego szaleństwa na lodzie!

Na Disco Lodowisko zapraszamy w dwóch terminach: 24 i 31 stycznia, w godzinach 19:00–21:00. Nie musisz się martwić o dodatkowe opłaty – udział w wydarzeniu jest wliczony w cenę biletu wstępu na lodowisko.

W programie:

  • dobra muzyka – rytmiczne, taneczne hity, które sprawią, że jazda na łyżwach nabierze nowego wymiaru;
  • wyjątkowa atmosfera – świetna zabawa dla całych rodzin, grup znajomych i wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić czas;
  • ciepłe przekąski z grilla – doskonałe dla każdego, kto potrzebuje małej przerwy na regenerację sił.

Partnerem wydarzenia jest firma Projekt Oko Lendzioszek, który wspiera inicjatywę i przyczynia się do stworzenia niezapomnianego klimatu imprezy!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 21/01/2025 17:17
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości