Reklama

Zaproszenie na wystawę malarstwa Katarzyny Kostrzeby

04/09/2025 12:45
WRZ16

Galerii N, Al. Legionów 133 w Łomży godz: 18:00

„Malowanie szczęścia” – tak zatytułowana jest wystawa Katarzyny Kostrzeby, która od 16 września będzie gościć w Galerii N w Łomży.

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży – Instytucja Kultury Powiatu Łomżyńskiego, Klub wojskowy 18. Łomżyńskiego Pułku Logistycznego zapraszają na wystawę malarstwa Katarzyny Kostrzeby pt. "Malowanie szczęścia".

Katarzyna Kostrzeba to malarka-amator z zamiłowania (z zawodu – ogrodnik), mieszkająca w Jedwabnem.

- Najchętniej maluję widoki z pobliskiego Biebrzańskiego Parku Narodowego, klimatyczne wiejskie pejzaże, kwiaty i zwierzęta — rzeczy, które widzę i czuję w sobie i wokół mnie. Moja sztuka to spokój, radość i autentyczność- opisuje swoją twórczość artystka. 

Reklama

Wernisaż wystawy odbędzie się 16 września 2025 roku o godzinie 18.00, w Galerii N, Al. Legionów 133 w Łomży.

W programie występ Zespołu wokalnego ,,My z Łomży''.

 

 

Źródło: Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości