Reklama

Zaproszenie na wystawę malarstwa Beaty i Mai Przestrzelskich

05/12/2025 12:03
GRU09

Galeria N godz: 18:00

Galeria N w Łomży będzie gościła wystawę malarstwa Beaty i Mai Przestrzelskich. Ekspozycja łączy realistyczne pejzaże i ceramikę Beaty z abstrakcyjnymi obrazami Mai, pełnymi emocji i refleksji nad ludzkimi pragnieniami.

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży, Klub wojskowy 18. Łomżyńskiego Pułku Logistycznego zapraszają na wystawę malarstwa Beaty i Mai Przestrzelskich. Wernisaż wystawy odbędzie się 9 grudnia 2025 roku, o godzinie 18.00, w Galerii N, Al. Legionów 133 w Łomży.

Beata Przestrzelska to  pedagog specjalny, wieloletni działacz społeczny Stowarzyszenia ,,Czas Rozwoju". Wspiera osoby z niepełnosprawnościami w rozwijaniu zainteresowań oraz niwelowaniu deficytów rozwojowych.
Z zamiłowania maluje olejami głównie naturę, poszukuje i próbuje różnych tematów. Lubi pracować z gliną, prowadzi warsztaty ceramiczne dla os. z niepełnosprawnościami i chętnych mieszkańców Łomży. Ostatnio zasmakowała toczenie naczyń na kole garncarskim.

Maja Przestrzelska
Maja urodzona w 2005 roku w Łomży mieszka i studiuje w Warszawie. Zajmuje się malarstwem abstrakcyjnym, tworząc obrazy w technice akrylu. Prezentowane na wystawie prace koncentrują się wokół tematu ludzkiej słabości i podatności na własne pragnienia. Kolorowe, często bardzo intensywne kompozycje kontrastują z ciężarem emocjonalnym, który za nimi stoi.

Reklama

 

Źródło: Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości