Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łomży zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy byli poszukiwani do odbycia kary pozbawienia wolności za nieuiszczenie grzywny. W mieszkaniu, gdzie dokonano zatrzymania, mundurowi zabezpieczyli narkotyki.
Do zatrzymania mężczyzn doszło wczoraj po godzinie 17:00. Funkcjonariusze ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie naszego miasta przebywa dwóch braci poszukiwanych przez Sąd Rejonowy w Łomży.
- Jak się okazało 32 i 42- latek byli poszukiwani do odbycia kary pozbawienia wolności wobec nieuiszczenia grzywny. Podczas zatrzymania w pokoju starszego z mężczyzn policjanci wyczuli zapach marihuany. Na stoliku zauważyli niewielkie ilości suszu roślinnego w plastikowym pojemniku. Badanie narkotesterem wykazało, że jest to marihuana. 42-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Jego młodszy brat został zwolniony po opłaceniu zasądzonej kary - relacjonuje KMP Łomża.
Reklama
Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
źródło: KMP Łomża