Reklama

Zawyją syreny

31/08/2020 08:12

1 września jednostki samorządu terytorialnego w całej Polsce uruchomią syreny alarmowe w celu upamiętnienia 81. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej. 

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego przekazuje, że włączenie syren będzie jednocześnie  testem sprawności urządzeń systemu wykrywania i alarmowania, wykorzystując w tym celu uregulowania zawarte w art. 10 ust. 3 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 7 stycznia 2013 r., w sprawie systemów wykrywania skażeń i powiadamiania o ich wystąpieniu oraz właściwości organów w tych sprawach (Dz. U. z 2013 poz. 96). 

Sygnały alarmowe przekazywane w tym dniu będą ćwiczebne.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości