Reklama

Zbliża się otwarcie "Białego Orlika". Lodowisko będzie większe! [FOTO]

22/11/2019 15:50

Już niebawem mieszkańcy Łomży będą mogli ślizgać się na tafli "Białego Orlika". Amatorów jazdy na łyżwach powinien ucieszyć fakt, że lodowisko będzie miało większą powierzchnię. Wiemy już, którego dnia planowane jest otwarcie.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży prowadzi właśnie prace związane z uruchomieniem Lodowiska „Biały Orlik", przy ulicy Katyńskiej 3. Wszystko po to, aby w kolejnym sezonie zapewnić maniakom łyżwiarstwa zimowe atrakcje.

- Trwają prace związane z przygotowaniem podłoża. Obecnie rozkładany jest system orurowania chłodniczego. Kolejny etap to budowanie tafli lodu, czyli wylewanie kolejnych warstw wody - przekazuje MOSiR.

Co ciekawe, w tym sezonie miejskie lodowisko ma mieć powierzchnię większą o 200 m2 niż w ubiegłym roku, co pozwoli na zwiększenie komfortu jazdy.  

Reklama

Oficjalne otwarcie zaplanowane jest na 6 grudnia, ale ostateczna decyzja uzależniona będzie od warunków atmosferycznych. Jeśli mrozy dopisżą, to tegoroczne Mikołajki będzie można spędzić na łyżwach.

fot. MOSiR

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości