Reklama

Żegnaj szkoło, witajcie wakacje - zakończenie roku szkolnego w II Liceum Ogólnokształcącym w Łomży [FOTO]

23/06/2023 15:19

Zakończenie roku szkolnego to wyjątkowy moment dla każdego ucznia. W II Liceum Ogólnokształcącym w Łomży nie inaczej. Po wielu miesiącach ciężkiej pracy i nauki nadszedł czas na odpoczynek i relaks. Uczniowie z dumą prezentowali swoje osiągnięcia i sukcesy, a nauczyciele chwalili ich zaangażowanie i postępy.

W szkole odbyła się dziś uroczysta akademia, podczas której dyrektor szkoły podsumowała miniony rok szkolny i wręczyła nagrody najlepszym uczniom. Wszyscy byli wzruszeni i dumni z tego, co udało im się osiągnąć.

Jednym z zaproszonych gości był wieloletni dyrektor szkoły Józef Przybylski, który zabrał głos na koniec uroczystości, która miała miejsce przed gmachem II liceum.

- Kochani, wyobraźcie sobie, że pięćdziesięciu chłopców siedemnastoletnich w styczniową noc opuszcza szkołę i wędruje do Czerwonego Boru upominać się o niepodległość. Pamiętajcie o tym zawsze na zakończeniu czy na rozpoczęciu roku szkolnego - mówił były dyrektor, nawiązując do ubiegłotygodniowego odsłonięcia obelisku przed budynkiem tego liceum, upamiętniającego łomżyńskich gimnazjalistów z wielkim okrucieństwem zamordowanych przez Kozaków w 1863 r. 

Reklama

Po akademii uczniowie mieli okazję spędzić czas ze swoimi przyjaciółmi i nauczycielami, dzieląc się wspomnieniami z minionego roku. Wszyscy cieszyli się z tego, że mogą w końcu odpocząć i zregenerować siły przed kolejnym rokiem szkolnym.

Zakończenie roku szkolnego to ważny moment dla każdego ucznia. W II Liceum Ogólnokształcącym w Łomży był to czas radości, dumy i wzruszeń. Teraz przed uczniami długi okres wakacji, który pozwoli im odpocząć i zregenerować siły przed kolejnymi wyzwaniami.

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości